Ikona dostępności

Publiczne

nr 15

w Rzeszowie

REALIZUJEMY MIĘDZYNARODOWY PROGRAM POWSZECHNEJ DWUJĘZYCZNOŚCI „DWUJĘZYCZNE DZIECI” - “BILINGUAL FUTURE”

09.10.2022 r.

Od października 2022 r. we wszystkich grupach wiekowych rozpoczęliśmy realizację Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / “Bilingual Future”.

Codziennie prowadzone są zabawy i zajęcia, podczas których dzieci otaczane są słownictwem i zwrotami w języku angielskim poprzez oglądane filmiki, piosenki, zabawy i ćwiczenia w kartach pracy.

Ważnym elementem w nauce angielskiego jest aby Rodzice wspomagali dziecko w nauce języka – każdego dnia. Dzięki kontaktowi dziecka z językiem w domu, pomagacie mu stawać się dwujęzycznym.

Dzieci z grup I i II realizują – Starter Level „Baby Beetles”, a dzieci z grup III i IV – Level A „Tom and Keri”.